Про УТК

Український Традиціоналістичний Клуб було створено в Києві влітку 2009 року.

Великий Герб УкраїниЦілі та напрями діяльності:

1)     Досліджувати політичну, економічну, літературну, культурну спадщину традиціоналістів (як українських так і іноземних). Особливо тих, чия спадщина маловідома, але представляє значний інтерес в наші дні. Дослідження не лише з інформативною метою, а з конкретною метою – краще розібратись в тих процесах які відбуваються зараз. Тому всі доповіді, дискусії та розмови на засіданнях (навіть якщо тема здається віддаленою від реалій)  безпосередньо стосуються наших днів.

2)     В планах – створення потужного традиціоналістичного інтернет-порталу. Переклад зарубіжних авторів на українську, українських – на інші мови. Видання книжок, періодичних видань.

3)     Формування та кристалізація нової патріотичної еліти.

4)     Роль об’єднання України.

5)     Запрошення на виступи іноземних правих філософів, політиків, політологів, митців. Організація виїзних поїздок, експедицій.

6)     Сприяння формуванню проукраїнських настроїв в світі, створення англомовного інтернет-видання про Україну. Підвищення ролі Києва в геополітичних світових процесах.

7)     Протистояння всім негативним процесам сучасного світу: космополітизму, консюмерізму, споживацтву, руйнуванню природи, маскультурі, змішанню рас та культур.