Вечір пам’яті Людовіка XVI-2013

IMG_278726 січня Українським традиціоналістичним клубом було проведене традиційне щорічне вшанування пам’яті короля Франції та Наварри Людовіка XVI. Цьогорічну подію було вирішено вважати водночас днем пошани до всіх жертв лівого терору. В урочистому засіданні прийняли участь науковці,  діячі мистецтва, правозахисники, активісти громадських організацій правого спрямування та консервативно налаштована молодь.

Місця в залі почали займати ще до початку засідання…

 

 

IMG_2691Першою була доповідь Едуарда Юрченка, активіста Українського традиціоналістичного клубу та викладача філософії в  Національному транспортному університеті, присвячена проблемі правої боротьби в сфері культури. Він підкреслив, що тимчасові успіхи лівих обумовлені саме їх гегемонією в сфері культури, і лише після перемоги в цій сфері можлива буде права перемога в сфері політичній. В процесі боротьби не треба боятись кидати виклик таким “священним коровам”, як демократія, прогрес або рівність: з точки зору декількатисячолітньої інтелектуальної традиції це лише сукупність сумнівних концепцій і не більше.IMG_2693

Наступною доповідала Олена Семеняка: активістка УТК, аспірант філософського факультету Національного університету “Києво-Могилянська академія”. У своїй доповіді вона окреслила основні контури ідеології активного протистояння сучасному світові на засадах контрреволюційного та консервативно-революційного світогляду. Варто згадати, що Олена Семеняка є одним з небагатьох дослідників феномену консервативної революції в сучасній академічній науці України.

IMG_2722

Наступною була доповідь Ігоря Гаркавенка – відомого правозахисника, колишнього політв’язня, інтелектуала консервативно-революційного спрямування. У своїй доповіді він підкреслив фундаментальне метафізичне коріння відмінності та протистояння правих та лівих.

IMG_2734

Потім доповідав доктор історичних наук Павло Павлович Гай-Нижник – голова політичного проекту “Булава”, автор більш ніж 300 наукових публікацій, один з провідних спеціалістів по історії українського консерватизму. У своїй доповіді він сконцентрувався на актуальних проблемах, що стоять перед консерваторами сьогодні (такими, як, наприклад, нелегальна міграція), і закликав активно підіймати їх, не впадаючи в оману брехливої політкоректності.

IMG_2749

Потім була мистецька частина. Антон Шарикін, автор-виконавець патріотичного спрямування, представив свої нові пісні. Цікавим моментом його виступу була україномовна пісня, присвячена легендарному Вандейському повстанню. Скоро повинні з’явитись записи пісень цього молодого і талановитого виконавця.

IMG_2769

На цьому офіційну частину було завершено, і учасники відправились на традиційний бенкет-тризну…

IMG_2793

Leave a Reply