Круглий стіл до Дня пам’яті Людовіка XVI «Українська революція та перспективи традиціоналістичної реставрації» (анонс)

Ф231 січня до Дня пам’яті короля Франції та Наварри Людовіка XVI та всіх жертв лівого терору відбудеться круглий стіл «Українська революція та перспективи традиціоналістичної реставрації»

У заході візьмуть участь:

1. Едуард Юрченко, співголова УТК, викладач кафедри філософії та педагогіки НТУ
«Від націоналістичної революції до традиціоналістичної реставрації: загальні орієнтири та завдання»

2. Олег Однороженко (доктор історичних наук, заступник командира полку  «Азов» з виховної роботи, ідеологічний референт СНА) «Роль добровольців у конфлікті на Сході та традиціоналістичний вимір місії добровольців»

3. Андрій Волошин, політолог-міжнародник, співголова УТК «Цивілізаційний вибір французьких правих: Нейтралітет, підтримка України чи служба Кремлю?»

4. Олександр Маслак, доцент ЦГО НАНУ, кандидат філософських наук «Праві та ліві: ідеологічна та інтелектуальна гегемонія»

5. Ігор Загребельний,  націоналістичний публіцист,  ідеолог всеукраїнської організації «Тризуб» ім. Степана Бандери «Консервативний плюралізм як горизонт культурної революції»

6. Олена Семеняка, дослідниця консервативної революції, правий публіцистка-міжнародниця «Реставрація чи революція справа? Народження обороноздатної держави з духу антилібералізму»

7. Олександр Алфьоров, кандидат історичних наук, науковий співробітник інституту історії України «Станові злами суспільства у революційні та «еволюційні» періоди історичного розвитку України»

Слово також візьмуть громадський діяч та правозахисник Ігор Гаркавенко та гість з Росії, головний редактор проекту «АртПолитИнфо» Юрій Горський.

Захід відбудеться 31 січня (в суботу) з 13.00 до 17.00 в Інституті історії України за адресою: вул. Грушевського 4, 6-й поверх, ауд. 615 (зал засідань Вченої ради).

Leave a Reply